T1Uunm7V_F6fX-eB0TSr_ngDuqbx2ag29O4eXTLkxG8,kAnDZkUJ0cczUq-RBXbDAg15n5uWBJkBu3hdKMkdplw

שאל את הדוגמנית

בלוגים פלייבוי, חיי פלייבוי

תכירו את רייצ’ל,דוגמנית ורקדנית מקצועית, וגם מחברת את הטור “שאל את הדוגמנית” עבורנו.

היא אחת מהחבר’ה, שתתן לכם תשובה סקסית וחצופה לכמעט כל שאלה. אם אתם זקוקים לעצה, אתם במקום הנכון; שלחו דוא”ל ל- social@playboyisrael.co.il.

 

xmhPdLgKkyTfQDqbBJ9w-_JkJVijTEtje-VSOOHOtqI,pHmd653wDMcosQQebw9Ey1I1wbttuAAreSAGYXJysQk,qbOT9ikOf4fPlVKtacNkW_fCQw7qWBWy8aNSjE-GySQ

צילום: סטנלי רודניק

עומר, 24, מפתח תקווה שואל: מה הדרך הכי טובה לפנות לבחורה שמשתזפת על החוף?

רייצ’ל: מהי הדרך הכי טובה לירות לעצמך ברגל? להתחיל עם מישהי על החוף – זה או שאתה ממש אמיץ או ממש מטורף (אני מניחה שבספרטה, בימי קדם, למדו שאפשר להיות גם אמיץ וגם מטורף).

אני ממש מזהירה אותך לא לנסות את זה. אם בכל זאת החלטת לצאת למשימת התאבדות, אני אנסה לעזור לך.

השאלה היא יותר עם מי להתחיל בחוף. אף פעם, בשום מקרה, אל תנסה להתחיל עם בחורה שמבלה בחוף עם גבר אחר – במיוחד אם היא מאוד מושכת. היא תפוסה, לא מחפשת ולא מעוניינת בהערות. אל תנסה גם להתחיל עם בחורה שנמצאת בחוף לבד. יש סיבה לכך שהיא בחוף לבד וזה לא כדי לפגוש אותך.

למעשה, אם אתה מכוון לעשות את זה, הכי טוב יהיה לפנות לקבוצה של חברות, כמובן כשמלווים אותך חבר או שניים. תבדוק שבקבוצת הבנות יש לפחות שתי בנות יותר מאשר בקבוצת הבנים שלך, מאחר שאם אחת הבנות תרגיש שהשאירו אותה בחוץ, כל החברות שלה ידחו אותך ואת החברים שלך. אל תנסו לפנות אף פעם לקבוצה שיש בה פחות נשים מאשר בקבוצת הגברים שלכם; זה יגרום לכך שכזרים תראו מאיימים ולא ידידותיים או בעלי כוונות טובות. אל תנסה לפנות לקבוצת בנות לבדך. סיטואציה כזו גורמת לבחורה שאתה מעוניין בה לבלוט יותר מהחברות שלה ולכן אפילו אם היא מעוניינת, היא תגיד לא ואחר כך תצטרף לחברות שלה שיצחקו עליך, כדי שלא יקנאו בה. (רמז: היא זו שתמיד מנסים להתחיל אתה לפני החברות שלה, ודי נמאס להן מהמצב הזה).

כשאתה מוצא את הקבוצה המושלמת של הבנות שאתה מעוניין לפנות אליה, עשה זאת בצורה הגונה, פתוחה ובחביבות. לעולם אל תשתמש במשפט פתיחה. תגיד “היי”, תתנהג בטבעיות ותשאל אם אפשר להצטרף אליהן. אם התשובה שלילית, תמשיך לחייך ולהיות חברותי, אל תתעקש ותפנה את השטח בזריזות. אם הן יגידו כן, אז ניצחת, ואתה יכול להגיד לעצמך בלב “זאת ספרטה!”

 

ארז, 25 מחיפה שואל: איך אני יכול לפייס את החברה שלי אחרי שהיתה לנו מריבה רצינית?

רייצ’ל: יש רק פתרון אחד לבעיה הזו: לתת לחברה שלך ולי את כרטיס האשראי הכי טוב שלך ולהשאיר אותנו לבלות בקניון.

אבל ברצינות? תתנצל. לא משנה על מה היה הריב, אתה חייב להתנצל על כך שהוויכוח הרס את היום, השבוע או מה שלא יהיה. אף אחד לא אוהב להודות שהוא לא היה בסדר – זה באמת לא נעים. אבל מה שעוד יותר לא נעים הוא לא להודות שטעית ולגרום לחברה שלך להמשיך לכעוס.

חשוב איך התחיל הוויכוח. האם הוא נגרם על ידי משהו טיפשי? האם מישהו ניפח משהו מעבר לפרופורציה בגלל שהיה לו יום רע, או שיש לזה סיבה הרבה יותר עמוקה? (ותמיד ייתכן ששתי התשובות נכונות). אם הוויכוח היה על תורו של מי לרחוץ כלים, אמור שאתה מצטער שרבת על דבר כל כך טיפשי, צחקו על זה ביחד, ושכחו שרבתם. אם אתה רוצה לקבל נקודות בונוס, תכין לה מרגריטה ואחר כך תרחץ את הכלים בעצמך.

תחשוב גם על כך, שאנו, הנשים, לא אוהבות לגרום לבעיות בזוגיות ולכן אנו בדרך כלל מוכנות לספוג מכם ולשתוק הרבה יותר ממה שאתם, הגברים, מוכנים לספוג מאתנו. אם היא מתייחסת להרגל רע שלך שמפריע לה, זה לא אומר שהיא התכוונה להציק לך ולריב. היא רק נזכרה בזה בזמן לא טוב. אז תעשה טובה לשניכם ותתקן את ההרגל הרע.

הצלחת? יופי. תתכונן למייק-אפ סקס!

 

צילום: סטנלי רודניק  אתר:  www.StanRudnick.com

האתר של רייצ’ל: www.rachelelisecotter.synthasite.com

Related Posts

« »